iade ve degisim

İade ve Değişim

iade ve degisim

Satın aldığım ürünü iade edebilir miyim ?

Biz10.net’den satın almış olduğunuz ürünleri orijinal ambalajında, tahrip edilmemiş, kullanılmamış ve bozulmamış halde, teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. İade edilen ürünlerin Biz10.net’e geri gönderim ücreti size aittir.Kargo firmamiz tarafına ulaştığında gerekli kontroller saglanır ve para iadeniz 7 İş günü içerisinde vermiş olduğunuz hesap numarasına havale edilir.

İade ve Değişim

Değişim
Ürünlerin iade süreci teslim alındığı tarihten itibaren 3 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Değişimlerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak zorundadır. Değişim için gönderilmiş kargoların kargo ücretlerinin ödenmemesi durumunda kargo kabul edilmemektedir.Sorunlu ürün değişimlerinde ise kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

İade ve Değişim

iade ve değişim

Hasarlı ürün

Satın aldığınız her ürün tarafınıza gönderilmek üzere paketlenmeden önce en küçük ayrıntısına kadar incelenir ve sağlamlığından emin olunduktan sonra, ürün niteliğine uygun şekilde paketlenerek size gönderilir ancak bazen ürünler yolda hasar görebilmektedir.

İade ve Değişim

Satın aldığınız ürün hakkında Biz10.net’in sorumlulukları olduğu gibi sizlerin de kanunlarla belirlenmiş sormlulukları vardır. Siparişiniz size ulaştığında, paketinizi kargo şirketi yetkilisi henüz yanınızdayken açmalı ve sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kargo şirketi yetkilisinden tutanak talep ederek doldurmalı ve hasarlı ürünü, tutanakla birlikte kargo şirketi yetkilisine vererek iade etmelisiniz.

İlgili tutanak tutulmadan yapılan hasarlı ürün iadeleri kanunlar çerçevesinde ne yazık ki kabul edilememektedir.