kargo

kargo


Kaç Günde Ulaşır ?

Seçmiş olduğunuz ürünün en hızlı şekilde elinize ulaşmasını hedefliyoruz. Mobil olmayan bölgelere 2-4 iş günü içersinde ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyor.

Mobil Alan Nedir?

Haftada bir dağıtıma çıkılan bölgeler.Örneğin;kargonuz şubeye salı günü ulaştı ama kargo firmasının tek dagıtım günü pazartesi günü oldugu için ürün 6 gün boyunca şubede bekler böyle durumlarda müşterilermizin eğerki aceleleri var ise şubeden teslim almalarını öneririz.

Hangi Müşterilerimiz Kargosunu Şubeden Alması Gerekir ?

Kargonuz dağitıma çıktıgında eğer evde değilseniz,kargonuz şubeye geri getirilir ve 3 gün bekletilir 3 gün içerisinde alınmassa ürün firmamıza geri gönderilir.
Herhangi bir sürat kargo şubesine 20km’den uzaksanız ürününüzü şubeden teslim almanız gerekir.

Siparişi Verdiğim Gün Kargoya Verilir mi?

►Hafta İçi Öğleden sonra 15:00’a kadar oluşturduğunuz siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz.
►Cumartesi günü 12:00’a kadar oluşturdugunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
►Pazar günü verilen siparişler pazartesi kargolanır.
Not:Firmamız Kargoları 15:00 da teslim ediyor.Takip numaranız hemen gelmicektir nedeni ise kargo firmalari ürünlerin girişini 18:30’a kadar yapar ve çıkışını saglar.

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz ?

Türkiye içi tüm gönderilerimizi Sürat Kargo ile gönderiyoruz.

Hasarlı ürün?

Satın aldığınız her ürün tarafınıza gönderilmek üzere paketlenmeden önce en küçük ayrıntısına kadar incelenir ve sağlamlığından emin olunduktan sonra, ürün niteliğine uygun şekilde paketlenerek gönderilir ancak bazen ürünler yolda hasar görebilmektedir.

Satın aldığınız ürün hakkında Biz10.net’in sorumlulukları olduğu gibi sizlerin de kanunlarla belirlenmiş sorumlulukları vardır. Siparişiniz size ulaştığında, paketinizi taşıyıcı şirket yetkilisi henüz yanınızdayken açmalı ve sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar tespit ettiğinizde taşıyıcı şirket yetkilisinden tutanak talep ederek doldurmalı ve hasarlı ürünü, tutanakla birlikte taşıyıcı şirket yetkilisine vererek iade etmelisiniz.

İlgili tutanak tutulmadan yapılan hasarlı ürün iadeleri kanunlar çerçevesinde ne yazık ki kabul edilememektedir.