kullanım şartları

kullanım şartları

Güvenlik

https://www.biz10.net sitesindeki formlarda yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve satın alma amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
https://www.biz10.net söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

kullanım şartları

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla biz1*.net’in sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda https://www.biz10.net destek uzmanlarına danışmakta tereddüt etmeyiniz.

kullanım şartları

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermemektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi maddi – manevi zarar ve kayıplardan https://www.biz10.net sorumlu değildir.

kullanım şartları

İnternetten Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, internet alışverişinde güvenli adrestesiniz.
Sitemizden yapacak olduğunuz alışverişlerde azami güvenlik standartları geçerlidir.
Kredi kartı bilgilerinizi sadece “PayTR” ortak ödeme sayfasında girmenize ve biz10.net’in bu bilgiyi görmemesine rağmen biz10.net, siteye entegre Rapid SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ad, soyad, adres gibi künye bilgilerinizi dahi şifrelemektedir. Güvenlik sertifikamızı biz10.net’un her sayfasında yeşil renkli kilit işareti şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. (browser çubuğunda)

kullanım şartları

SSL Sertifikası Nedir?

SSL kelimesinin açılımı Secure Sockets Layer’ dır. SSL sitenin güvenliğini değil siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgilerinin güvenliğini sağlayan bir şifreleme sistemidir.