mesafeli satış sözleşmesi

mesafeli satış sözleşmesi

İşbu Kullanım Koşulları ticari merkezi Çengelköy Mahallesi Kalantor sokak Üsküdar / İstanbul adresinde bulunan WepSepetim Ticaret Ltd. Şti.’ye ait Biz10 alan adlı internet sitesine (“Biz10 Online Alışveriş Sitesi” veya “Site”) üye olarak ve/veya Site’yi görüntüleyerek kullanan tüm kullanıcılara uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Koşulları’nın Biz10’nun kullanılmasından önce okunması tavsiye edilmektedir. Biz10’ya girilmesi veya online alışveriş de dahil olmak üzere Biz10’yu herhangi bir amaçla kullanılması aşağıdaki koşulların kabul edildiği ve bu yönde herhangi bir itirazın olmadığı anlamına gelmektedir.

mesafeli satış sözleşmesi

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Aksi açıkça belirtilmediği sürece ve Biz10’da yer alan, Biz10’nun genel görünüm ve dizaynı ile sitede yer alan tüm bilgi, resim, tasarım, marka, Biz10 markası, https://Biz10 alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve söz konusu Materyaller yasal koruma altındadır.

mesafeli satış sözleşmesi

Biz10’da bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Biz10 içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir. Biz10’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

mesafeli satış sözleşmesi

Biz10’da yer alan Materyal’in herhangi bir şekilde marka ihlali veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlalini teşkil edecek şekilde kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen en kısa süre içerisinde tarafımıza bildiriniz.

mesafeli satış sözleşmesi

Ürün Bilgisi

mesafeli satış sözleşmesi

WepSepetim Ticaret Ltd. Şti., Biz10’da yer alan bilgileri her zaman güncel tutmak için makul gayreti göstermeye çalışmaktadır. Ancak, WepSepetim Ticaret Ltd. Şti. , hiçbir surette Biz10’da yer alan ürün ve fiyat bilgilerinin doğru, tam, eksiksiz ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir.

Biz10, bilgisayar görüntüsü nedeniyle ürünlerin renklerinin farklı çıkması veya ürünlerin olduklarından farklı gözükmesi nedeniyle sorumlu tutulamayacaktır.

Sorumluluk

Biz10, Materyaller, ve Site’de yer alan veya işbu Site ile sağlanan tüm bilgiler olduğu gibi yansıtılmakta olup, bu nedenle Biz10, ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüler dahilinde herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte veya taahhüt altına girmemektedir.

Biz10, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Biz10, WepSepetim Ticaret Ltd. Şti.’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Lahana Aksesuar Ltd. Şti., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

mesafeli satış sözleşmesi

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Biz10, siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Biz10, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Biz10 ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Biz10’nun kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Değişiklik

WepSepetim Ticaret Ltd. Şti., Biz10 ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Site’yi kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların Biz10’ya her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Biz10’yu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.